Trailer na Star Wars: Poslední z Jediů je tady

10. 10. 2017 07:49 - S blížící se premiérou Star Wars: Poslední z Jediů (14. prosince) bylo jasné, že právě říjen bude tím měsícem, kdy dostaneme první trailer. Na rozdíl od Star Wars: Síla se probouzí nenásledoval po prvním teaseru ještě druhý, ale rovnou plnohodnotný trailer se spoustou nových záběrů.

Archiv

Disney na něj lákalo na instagramovém i twitterovém účtu starwars už včera, a i v té kratičké ukázce jsme mohli vidět špetku nového. Pořádnou nálož nových záběrů dodal ale samozřejmě až trailer samotný a že je na co koukat.

Star Wars: Poslední z Jediů půjde do kin 14. prosince a bude pokračovat v rozjeté sáze o Luku Skywalkerovi, Rey, Finnovi, Poeovi a dalších hrdinech z předaleké galaxie. Všichni herci ze Síla se probouzí se do svých rolí, takže se můžete těšit na Daisy Ridley, Johna Boyegu, Oscara Isaaca, Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera a několik nových tváří. Celé to pak má na starosti režisér Rian Johnson (Looper).

Devátý a zatím poslední oznámený díl v hlavní příběhové linii, Star Wars: Epizoda IX (zatím ještě nemá jiné jméno) pak uvidíme v roce 2019 opět pod taktovkou režiséra J. J. Abramse. Mezitím se ale podíváme o několik desítek let do minulosti, protože příští rok nás čeká dobrodružství mladého Hana Sola.