Takhle vypadá Rychle a zběsile bez Vina Diesela: Hobbs & Shaw se s tím nemažou

1. 2. 2019 15:18 - Rychle a zběsile má za sebou osm dílů, a zatímco si hlavní série dává menší pauzu, chystají se velké věci. Jednou z nich je třeba i samostatný film o dvou borcích, kteří měli minimálně v osmičce největší šťávu: Hobbs a Shaw.

Archiv

První trailer se s tím nepáře a servíruje překvapivě hodně: dialogy, akci, ještě větší akci, hloupou akci, hlášky a další akci. Jde tu o auta? O ty nejde v Rychle a zběsile už dlouho a tady o ně půjde asi nejmíň. To ale vůbec nevadí, protože to celé vypadá tak přehnaně, a tak hloupě, až to možná bude to nejzábavnější Rychle a zběsile.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (v originále Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw) je spin-off, který se točí kolem dvou titulních postav: Luka Hobbse (Dwayne Johnson) a Deckarda Shawa (Jason Statham).

Obě postavy stojí na opačných stranách zákona, ale zároveň umí i spolupracovat, a především jim to neuvěřitelně klape. Borci hláškují, střílí a mlátí lidi s takovým gustem a s takovou chemií, že se vzniku jejich samostatného filmu nemůžeme divit. Minimálně v osmičce, ale za mě už v sedmičce, bylo jasně vidět, co táhne film kupředu. A ne, neustálé a nudné řeči o rodině od Vina Diesela to nebyly.

Pánové tak teď dostávají svůj vlastní film a už letos se dozvíme, jak to dopadne. Jestli zůstanou fanoušci věrní Dieselovi a jeho více či méně „původní“ sestavě, nebo jestli to Rock se Stathamem utáhnou sami. Charisma i svaly na to mají, a navíc si k sobě sehnali hodně zajímavé herce: Idris Elba, Vanessa Kirby, Eiza González a další.