Nejděsivější postava nových Star Wars ve spodničkách: Snoke odhalil svou pravou tvář

7. 3. 2018 10:37 - Star Wars: Poslední z Jediů vychází na blu-ray už tento měsíc (viz parádní trailer) a tak se dostávají na povrch nové záběry z natáčení a informace, které nám byly dříve zapovězeny. Některé scény bez triků jsme už viděli tady, ale teď se můžete podívat na jednu z nejlepších scén celého filmu, o kterou se postaral nejvyšší vůdce Snoke.

Archiv

Toho ztvárnil talentovaný Andy Serkis, kterého před kamerou zase tak často nevídáme. Většinou totiž vdechne život různým počítačově vytvořeným postavám a „sám za sebe“ si před kameru stoupne jen někdy. Aktuálního můžete vidět třeba v Black Pantherovi v roli Ulysses Klaue.

Každopádně ve Star Wars: Poslední z Jediů Serkise neuvidíte, i když se postaral, alespoň dle mého, o jeden z nejlepších hereckých výkonů v celém filmu. Serkise byste tak na place filmu našli, ale onu zlatou róbu Snokea byste na něm hledali marně.

Místo ní byl Serkis navlečený v klasickém šedém oblečku pro motion capture, na tváři měl přilepenou hromadu bílých teček a pár desítek centimetrů před obličejem měl malou kameru.

V rozhovoru pro Entertainment Weekly pak Serkis ještě prozradil, že by si Snokea rád zahrál znova. Že prý k něm vytvořili spoustu dodatečného příběhu a příběhového pozadí, které, jak dobře víme, nebylo ve filmu využito. Možná se tak dočkáme v nějakém z dalších filmů či prequelů, byť Serkis samozřejmě nic konkrétního neprozradil.